ماموریت ، چشم انداز و ارزشها

مجموعه ما در اعتلای صنعت ملی و توسعه پایدار جامعه، حمایت از تولید و همکاری در امور خیریه، پیشگام هستند و خواهند بود. ما در گروه خود باور داریم منابعی که امروز در اختیار ما قرار گرفته است متعلق به همه ی نسل ها می باشد و با علم بر تأثیر فعالیت های حرفه ای خود بر محیط زیست در تمام جنبه های موجود به حفظ آن اهتمام خواهیم ورزید.
و در آخر سعی خواهیم نمود در صداقت، راز داری، امانت داری و احترام به قوانین اول باشیم.

شرکت بازرگانی ایران پایپینگ در راستای تحقق اهداف، به پشتوانه ی علم و اصول مهندسی و استانداردهای جهانی،  ماموریت‌ تأمین و تجهیز خدمات مورد نیازصنایع نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی در مدت زمان برنامه ريزي شده با كيفيت و هزينه بهينه با مزيت رقابتي  و به همراه نيروي انساني كارآمد با تمركز بر توسعه خدمات در جهت تامين منافع مشتریان و ذيفعان در چارچوب اقتصاد مقاومتي گام برداشته است.

مأموریت ما

ما می خواهیم تأمین و تجهیز اقلام مورد نیاز کلیه پروژه های صنایع نفت،گاز و پتروشیمی در ایران را بر عهده داشته باشیم.

رسالت،چشم انداز و ارزشها

شرکت ما در حال حاضر یکی از بزرگترین عرضه کننده های لوله، اتصالات، شیرآلات،فلنچ، مواد شیمیایی  واجرای سیویل، ابنیه، تاسیسات، برای پروژه های صنعتی در ایران می باشد و توانسته است گستره وسیعی از نیازهای مشتریان داخل کشور را تأمین نماید و علاوه بر آن خدمات ساختمانی و راهسازی  در راه سازندگی کشور برای پروژه های عمرانی نیز توسط ما صورت می پذیرد.

ارزشها

✓ کارفرما مداری
✓ تعهد به اعتلای جایگاه شرکت
✓ پایبندی به اصول محیط زیستی
✓ صداقت و درستی
✓ حفظ پایدار حقوق ذینفعان
✓ انجام ایمن کار